Sklep Internetowy FAIRPANTS, działający pod adresem https://fairpants.com/sklep, którego właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą FAIRPANTS Kacper Fąkowicz, z siedzibą pod adresem ul. Hausbrandta 38/2, 80-126 Gdańsk, NIP: 841-166-61-18, REGON: 365308287. Zakład produkcyjny firmy FAIRPANTS Kacper Fąkowicz znajduje się w miejscowości Linia (84-223); ul. Leśna 2. Sklep Internetowy firmy FAIRPANTS Kacper Fąkowicz posiada politykę prywatności dostępną pod adresem: www.fairpants.com/polityka-prywatnosci/

Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów, które stanowią wyroby własne firmy FAIRPANTS (projekt i produkcja). Sprzedaż jest prowadzona za pośrednictwem Internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia są realizowane w dni robocze. Na wykonanie każdego zamówienia zastrzegamy sobie standardowo do 10 dni roboczych od daty zaksięgowania środków pieniężnych za złożone zamówienie. W wyjątkowych przypadkach ten czas może się wydłużyć, o czym firma FAIRPANTS poinformuje Kupującego. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową.

 

 1. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

 

 1. Koszty wysyłki:
 • Paczkomat Inpost – 13,99 zł brutto
 • Paczka w RUCH-u (ORLEN) – 13,99 zł brutto
 • Kurier DPD (przy przedpłacie) – 20,00 zł brutto
 • Kurier UPS (przy przedpłacie) – 25,00 zł brutto
 • DPD Pickup (odbiór w punkcie) – 15,00 zł brutto
 • UPS Pickup (odbiór w punkcie) – 15,00 zł brutto
 • Przy zamówieniu na wartość powyżej 250,00 zł brutto koszt wysyłki towaru do Zamawiającego ponosi firma FAIRPANTS. Darmowa wysyłka odbywa się wyłącznie za pośrednictwem paczkomatów firmy Inpost lub ORLEN Paczka. Klient jest zobowiązany wskazać w rubryce Informacje Dodatkowe lub mailem numer paczkomatu firmy Inpost lub ORLEN, gdzie ma zostać wysłana przesyłka.

 

 1. Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr konta bankowego w SANTANDER:

53 1090 1102 0000 0001 3725 0754 lub za pomocą systemów szybkich płatności internetowych PayPal oraz Przelewy24

 

 1. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym, a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane – informując o tym e-mailem bądź telefonicznie.

 

 1. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.

 

 1. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy: info@fairpants.com lub telefoniczny: 536-377-311.

 

 1. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

 

 1. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

 

 1. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je firma FAIRPANTS, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na firmę FAIRPANTS (patrz pkt. 2).

 

 1. Wysyłka na terenie kraju dokonywana jest za pomocą paczkomatów Inpost, ORLEN Paczka lub firm kurierskich w zależności od wybranego sposobu wysyłki (patrz pkt. 2).

 

 1. Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu 2-7 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty.

 

ZWROTY I REKLAMACJE

Akceptujemy zwroty zamówionych w naszym sklepie produktów, jeśli nie posiadają one śladów użytkowania przez Kupującego. Zwrotom nie podlegają produkty objęte promocjami. Proces został maksymalnie uproszczony w celu przyspieszenia jego realizacji. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Proces zwrotu:

 1. Skontaktuj się z firmą FAIRPANTS za pomocą maila lub telefonicznie i poinformuj o potrzebie zwrotu towaru.
 2. Zapakuj produkt i odeślij na jeden z paczkomatów w Lini 84-223: LII01M lub LII02M. Pamiętaj o tym, aby bielizna/produkty były odpowiednio opakowane tak, aby w trakcie transportu nie doszło do ich uszkodzenia.

 

 1. Dla państwa wygody przy składaniu reklamacji, prosimy o wysyłanie do nas zwrotów z potwierdzeniem nadania. Odsyłany towar jest wartościowy i bez potwierdzenia nadania w razie zaginięcia nie mają Państwo możliwości reklamacji przesyłki.

Uwagi:

 1. a) Klient ma prawo w ciągu 14 dni od otrzymania paczki do zgłoszenia chęci zwrotu, bez podania przyczyny.
 2. b) FAIRPANTS zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/dokonywania wymian produktów, które są w jakikolwiek sposób uszkodzone (poplamienie, rozerwanie, etc.).
 3. c) FAIRPANTS nie przyjmuje zwrotów wysłanych do nas za pobraniem.
 4. d) FAIRPANTS nie przyjmuje zwrotów bielizny szytej na miarę pod klienta.

 

Proces reklamacji:

 1. Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe, bez wad. W przypadku wystąpienia wad produktów, FAIRPANTS ponosi odpowiedzialność za wady.

 

 1. Reklamacje wadliwych produktów można składać w ciągu dwóch lat od daty zakupu.

 

 1. W celu reklamacji odeślij do nas towar wraz z formularzem zwrotu (może być w formie maila) i informacją mailową o nadaniu przesyłki.

 

 1. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu braku dostępności), FAIRPANTS zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

 

 1. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji, towar wraz z objaśnieniem zostanie odesłany Klientowi.

 

 1. Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni, skontaktujemy się z tobą i powiadomimy o decyzji.

 

 1. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.

 

 1. Korzystanie ze strony internetowej www.fairpants.com jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych).

 

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).