Poznajmy się!

Fairtrade

FAIRPANTS jest pierwszą i jedyną polską, oraz jedną z nielicznych europejskich firm, która podjęła się produkcji bielizny i odzieży lekkiej wyłącznie z certyfikowanej bawełny organicznej FAIRTRADE.

Dążymy do tego by być rozpoznawalną marką w branży modowej, ponieważ jesteśmy pionierami w tworzeniu nowego sposobu prowadzenia działalności gospodarczej, czyli w sposób etyczny i zrównoważony dla środowiska.

Chcemy tworzyć dostęp do rynków i stwarzać możliwości dla ludzi, którzy żyją i pracują w krajach rozwijających się. Czynimy to poprzez wykorzystywanie do produkcji wytworzonej przez nich bawełny, a także poprzez premie FAIRTRADE.

Pomagasz i nie tylko...

Nasza odzież

Wykonujemy piękną odzież! Wszystkie wyroby są wykonane z bawełny organicznej oraz trwałych materiałów, z wykorzystaniem tradycyjnych umiejętności i technik krawieckich. Nasze produkty to także rękodzieło, dlatego każda para jest niepowtarzalna i wyjątkowa.

Gdy nosisz ekologiczne produkty FAIRPANTS dobrze wyglądasz, ale i komfortowo się czujesz wiedząc, że ta unikatowa kolekcja została wykonana z szacunkiem dla ludzi i planety.

FAIRPANTS przyczynia się do zmniejszenia ubóstwa w najbardziej zmarginalizowanej społeczności na świecie. Współpracujemy także z Fairtrade International, która gromadzi składki z każdego zakupu.

Jeśli sam powód kresu ubóstwa nie wystarczy, Nasze wyroby są stylowe i wygodne! 🙂 Dodatkowo dzięki wysokiej gatunkowo bawełnie organicznej są miękkie i przyjazne dla skóry. Jakość naszych wyrobów jest powodem, który zachęci Cię do kolejnego zakupu.