Ekologiczna bielizna i odzież z bawełny organicznej

Najczęściej kupowane produkty

Wybierz coś dla siebie, bądź FAIR!
Wszystkie
  • Wszystkie
  • Dla Kobiet
  • Dla Mężczyzn
Zobacz film przedstawiający naszą działalność

Poznajmy się!

Rękodzieło, którym pomagasz

FAIRPANTS jest pierwszą i jedyną polską, oraz jedną z nielicznych europejskich firm, której odzież i bielizna naturalna powstaje wyłącznie z certyfikowanej bawełny organicznej Fairtrade. Co to oznacza? Już wyjaśniamy. Nasze wyroby powstają w głębokim poszanowaniu dla przyrody oraz praw człowieka. Przynależność do organizacji FAITRADE oznacza, że sprzedawana online piękna bielizna i odzież naturalna pochodzi z uczciwych źródeł.

Jaki jest nasz cel? Staramy się zyskać jak największą rozpoznawalność marki, gdyż nasze innowacyjne metody rozprzestrzeniają wśród producentów ubrań naturalnych nowy sposób działania. Pragniemy stworzyć przyjazne i zgodne z prawami człowieka warunki pracy dla ludzi w krajach trzeciego świata. Wykorzystanie do produkcji pięknych ubrań wyłącznie materiałów pochodzenia naturalnego – takich jak bawełna organiczna – wytworzonych przez dobrze opłacanych pracowników oraz coroczne premie wpłacane na konto organizacji FAIRTRADE gwarantują uczciwy zysk ze sprzedaży naszej pięknej odzieży online.

W naszym sklepie online możecie zakupić Państwo m.in stylową odzież z bawełny organicznej dla kobiet i mężczyzn. W asortymencie znajdują się wygodne koszulki, czapki i kominy unisex, ale stale poszerzamy ofertę o nowe produkty. Piękna bielizna online zachwyci z kolei nawet najbardziej wymagających Klientów. Różnorodne modele majtek w kilku kolorach zapewnią wysoki komfort noszenia. Bielizna z bawełny organicznej jest przyjazna dla skóry i nie powoduje alergii, dlatego szczególnie polecamy ją osobom, które borykają się z problemami skórnymi.

box_big_black

Idea Fairtrade

FAIRTRADE, czyli Sprawiedliwy Handel jest wyjątkowym i skutecznym sposobem na wzmocnienie pozycji najbiedniejszej społeczności na świecie. Ma na celu wprowadzenie większej równości i partnerstwa w relacjach handlowych z drobnymi producentami w krajach rozwijających się oraz zapewnienie im godnego życia.

Uczciwa cena jaką otrzymują producenci za swoje produkty

Bezpieczne i oparte na zasadach szacunku praktyki handlowe

Sprawiedliwe płace i odpowiednie warunki socjalne

Demokratyczne zarządzanie organizacją producencką

Dążenie do zwiększania niezależności producentów

Zwiększanie wiedzy i świadomości konsumentów

Korzyści z zakupu bielizny FAIRPANTS

1.
Wspierasz rolników i Sprawiedliwy Handel
2.
Dbasz o środowisko i postępujesz proekologicznie
3.
Przyczyniasz się do rozwiązania problemu ubóstwa
4.
Nosisz stylową i wysokiej jakości bieliznę